a
a
1-677-124-44227
184 Main Collins Street West Victoria 8007
Mon - Sat 8.00 - 18.00 Sunday CLOSED
Back to top

VÍTAME VÁS NA NAŠEJ STRÁNKE FUSION REŠTAURÁCIE KAZUMI.

CHEF – ALEXANDER ILLEŠ

JEDEN Z NAJVÄČŠÍCH ODBORNÍKOV NA JAPONSKÚ KUCHYŇU.

V KUCHÁRSKOM UMENÍ SOM SA ZDOKONAĽOVAL POD VEDENÍM NAJLEPŠÍCH ŠÉFKUCHÁROV  A ŠPECIALISTOV NA SUSHI V PRAHE ČI V BRATISLAVE. NAJVIAC SOM SA VŠAK NAUČIL POČAS MOJICH POBYTOV V JAPONSKU, KDE SOM MAL MOŽNOSŤ SPOZNÁVAŤ KULTÚRU A ŠPECIALITY DOMÁCEJ KUCHYNE PRIAMO U MAJSTROV SVOJHO REMESLA.

POCHOPIL SOM AKO JAPONCI ŽIJÚ, AJ AKO SA STRAVUJÚ A VŠETKY SVOJE SKÚSENOSTI SOM VIAC AKO 10 ROKOV ODOVZDÁVAL HOSŤOM AKO ŠÉFKUCHÁR VO VIACERÝCH JAPONSKÝCH REŠTAURÁCIÁCH NA SLOVENSKU. AKO KAŽDÝ ČLOVEK, KTORÝ MÁ RÁD VÝZVY, AJ JA SOM SA CHCEL POSUNÚŤ ĎALEJ. PRETO SOM SA ROZHODOL OTVORIŤ SI VLASTNÚ REŠTAURÁCIU, V KTOREJ SA S VAMI RÁD PODELÍM O SVOJE ZRUČNOSTI V PODOBE JEDINEČNÉHO GASTRONOMICKÉHO ZÁŽITKU, ALEBO FORMOU WORKSHOPOV PRE ZANIETENÝCH HOBBY KUCHÁROV.

PRIJMITE PROSÍM POZVANIE DO NAŠEJ ÚTULNEJ REŠTAURÁCII NA BREHU MALÉHO DUNAJA – KAZUMI. RÁD VÁM TU JA A MÔJ TEAM PRIPRAVÍME NEZABUDNUTEĽNÝ KULINÁRSKY ZÁŽITOK PLNÝ CHUTÍ A VÔNÍ, VĎAKA KTORÉMU SA K NÁM VŽDY RADI VRÁTITE A STANETE SA NAŠIMI SPOKOJNÝMI ZÁKAZNÍKMI A PRIATEĽMI.